[hm_section padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_tabs type=”2″][hm_tab icon=”ico-clock5″ title=”چشم انداز ما”]

ما در رسانه ی میم تک از شماره ی اول تلاش کردیم تا فضای بهتری را برای تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات بین متخصصین فارسی زبان حوزه ی آی تی فراهم آوریم. تا به امروز برای این هدف سخت جنگیدیم و دلسرد نشدیم. ما تلاش خواهیم کرد فضای ارتباطی و کاری آی تی را به فضایی جذاب تر مبدل سازیم. در روزهایی که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است، ما فرصت ایستادن و مکث کردن را نخواهیم داشت و در کنار هم دانش و تجربیاتمان را به اشتراک خواهیم گذاشت .

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-paperplane” title=”منتقل کردن دانش و تجربیات به دیگران” img=”2128″]

رسالت میم تک انتشار محتوا و انتقال تجربیات بین متخصصین حوزه ی آی تی می باشد. ما تلاش خواهیم کرد که فضای بهتری را برای تبادل اطلاعات و اتقال تجربیات بین متخصصین فارسی زبان حوزه ی آی تی فراهم آوریم

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-bulb” title=”تولید محتوای فارسی” img=”2129″]

یکی از اهدافی که همیشه در پی آن بوده ایم تولید محتوا بوده است. رسانه ی میم تک تحت هیچ شرایظی مقالات کپی شده را منتشر نخواهد کرد و تمامی مقالات منتشر شده در این وبسایت و مجله، نوشته شده توسط نویسندگان میم تک می باشد.

[/hm_tab][hm_tab icon=”ico-bookmarks” title=”فراهم کردن محیطی برای تبادل نظر” img=”2129″]

رسانه ی میم تک تلاش می کند محیطی بهتر و مناسب تر برای تبادل نظر و بحث بین متخصصان آی تی فراهم آورد.

[/hm_tab][/hm_tabs][/hm_section]
[hm_column]
[/hm_column]
[hm_section][hm_column]

میم تک یک رسانه آنلاین فارسی زبان تحت حمایت مادی و معنوی شرکت مهستان است. مجله میم تک ﺩﺭ ﻭاﻗﻊ ﮔﺮﻭﻫﻲ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺁﻧﻼﻳﻦ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺳﻂﺢ ایران ﭘﺮاﻛﻨﺪﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
رسالت میم تک انتشار محتوا و انتقال تجربیات بین متخصصین حوزه ی آی تی می باشد.

 

ما تلاش خواهیم کرد که فضای بهتری را برای تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات بین متخصصین فارسی زبان حوزه ی آی تی فراهم آوریم. با نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مسیر و رسالتی که داریم یاری فرمایید.

[/hm_column][/hm_section]
[hm_section][hm_title type=”main_title” icon=”ico-user5″ footer=”line_icon” transform=”uppercase” align=”center”]با تیم ما آشنا شوید…[/hm_title][hm_team][hm_member name=”منصور ابراهیمی” job=”سر دبیر” image=”78682″ url=”https://mansourebrahimi.com” facebook=”https://twitter.com/MansourEbrahimi” twitter=”https://facebook.com/mansour.ebrahimi” instagram=”https://www.instagram.com/mansourebrahimi.ir” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/mansourebrahimi/”]به عنوان شخصی که از روی علاقه و به صورت حرفه ای در حوزه ی IT ( شبکه و امنیت ) فعالیت میکنم، بسیار علاقه مند هستم تا تخصص و انگیزه ی خود را با تیم در حال توسعه ای به اشتراک بگذارم تا در این مسیر بیش از پیش یاد بگیرم و تجربیاتی که در این چند سال کاری کسب کردم را به افراد دیگری منتقل نمایم. شاید یکی از ویژگی های شخصیتی من که در این سالها بسیار به من کمک کرد، روحیه ی بالای کار تیمی، توانایی آنالیز و حل مساله حتی در شرایط بحرانی و شرایط پر فشار بوده است.[/hm_member][hm_member name=”امیدجعفری” job=”ویراستار، صفحه آرا” image=”5053″ twitter=”https://www.facebook.com/omid.jafari.gorji” instagram=”https://www.instagram.com/0midjg” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/omid-jafari-gorji-892556b0/”]سایر تخصص ها:
شبکه
آغاز همکاری از خرداد 1396[/hm_member][hm_member name=”محمد رستمی” job=”مدیر مجله، طراح جلد” image=”5048″ url=”#” instagram=”https://www.instagram.com/mohammad_.rt”]سایر تخصص ها:
لینوکس
آغاز همکاری از خرداد 1396[/hm_member][hm_member name=”محبوبه شیدایی” job=”نویسنده” image=”5045″ twitter=”https://www.facebook.com/mahbbeh.sheidaie” instagram=”https://www.instagram.com/mahbub_sh” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/mahbubeh-sheidaie-68011181/”]تخصص:
برنامه نویسی جاوا
آغاز همکاری از خرداد 1396[/hm_member][hm_member name=”عادل باب زاده” job=”نویسنده” image=”5046″ instagram=”https://www.instagram.com/adel_bz_” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/adel-babzadeh-8a622b174/”]سایر تخصص ها:
شبکه، اینترنت اشیا
آغاز همکاری از خرداد 1396[/hm_member][hm_member name=”افتخارسادات توسلی” job=”نویسنده” image=”5052″ url=”#” instagram=”https://www.instagram.com/tavaso_oli”]تخصص:
شبکه
آغاز همکاری از آبان 1396[/hm_member][hm_member name=”پریسا گل عنبری” job=”نویسنده” image=”78212″ linkedin=”https://www.linkedin.com/in/parisa-golanbary-41237585/”]تخصص:
برنامه نویسی روبی
آغاز همکاری از آبان 1396[/hm_member][hm_member name=”محبوبه نور محمدی” job=”نویسنده” image=”74729″ instagram=”https://www.instagram.com/mahboobe.noormohamadi” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/mahboobe-noormohamadi-925b2a8b/”]آغاز همکاری از آذر 1396[/hm_member][hm_member name=”فاطمه عابدینی ” job=”نویسنده” image=”77773″ url=”#” instagram=”https://www.instagram.com/abedini.fa69″ linkedin=”https://linkedin.com/in/fatemeh-abedini69″]کارشناسی ارشد رشته ی تجارت الکترونیک
پژوهشگر در حوزه اینترنت اشیا
آغاز همکاری از بهمن 1396[/hm_member][hm_member name=”نوشین لاهوتی” job=”نویسنده” image=”77771″ url=”#”]لیسانس IT
کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری
آغاز همکاری از بهمن 1396[/hm_member][hm_member name=”فراز فطرتی” job=”نویسنده” image=”78214″ url=”#” linkedin=”https://www.linkedin.com/in/faraz-fetrati-62019195/” instagram=”https://www.instagram.com/farazfetrati”]تخصص:
شبکه
آغاز همکاری از اردیبهشت 1397[/hm_member][hm_member name=”فاطمه حدیدی” job=” نویسنده” image=”78680″ url=”#” instagram=”#”]دانشجوی کامپیوتر

آغاز همکاری از اردیبهشت 1398[/hm_member][/hm_team][/hm_section]

ارسال پاسخ