امنیتاینترنترمزنگاریمیم تک 9نرم افزار

بیت کوین چیست ؟ ( معرفی گران ترین ارز دیجیتال )

بیت کوین چیست ؟ معرفی گران ترین ارز دیجیتال !!!

معرفی بیت کوین :

بیت کوین یک سیستم رمزنگاری و پرداخت جهانی است که اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز بوده و توسط گروهی در سال 2009 به نام ناکاموتو ساتوشی ایجاد شده است. معاملات در این سیستم ارز جدید بدون واسط مردمی انجام می شود چونکه این سیستم بدون یک بانک مرکزی یا یک مدیر تنها کار می کند و می تواند برای رزرو هتل، خرید مبلمان و خرید بازی و … به کار گرفته شود.

ساختار بیت کوین :

کلمه ی بیت کوین برگرفته از کلمات بیت و کوین به معنی سکه است و واحد آن Bitcoin می باشد.

بعضی ها Bitcoin را معادل طلا می دانند در حالی که یک سری تفاوت ها و معیارهای خاص خود را دارد. بعضی نیز Bitcoin را هم ارز پول می دانند و به عنوان یک پول بین المللی می شناسند هر چند هنوز هیچگونه تثبیت کامل جهانی را ندارد. به اصطلاحی Bitcoin یک پول مجازی است و جزو اولین پول های مجازی است که رشد خوب را کسب کرده .

برای استفاده از بیت کوین باید یک کیف پول بسازید و این کیف پول باید امن باشد کیف پول ساختار کلید عمومی و کلید خصوصی را برای ایجاد امنیت دارد و باید شما کپی هایی از این کیف پول خود را داشته باشید.  بیت کوین به عنوان یک نرم افزار متن باز است که قابل پیشرفت است. ارز Bitcoin برای مبادلات به کار گرفته می شود و مثل بازارهای سنتی موجود نیست و در داد و ستد و خرید و فروش های آنلاین به کار گرفته می شود و تراکنش های بیت کوینی از طریق بلاک چین کنترل می شود و این نشان از وجود یک سیستم امن رمزنگاری است در تراکنش های بیت کوینی هزینه ی کمتری از سایر تراکنش ها پرداخت می شود. همچنین در این یکی دو سال اخیر ارزش پول بیت کوینی افزایش قابل توجهی داشته که توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده و باعث شده که ارز بیت کوینی به یک ارز بین المللی تبدیل شود.

هر کسی می تواند نرم افزار بیت کوین را بر روی گوشی ، ویندوز یا … نصب کند و اینگونه می تواند یک کیف پول بیت کوینی داشته باشد که به خرید و فروش و معاملات Bitcoin بپردازد و در آخر پرداخت های بین المللی از طریق Bitcoin آسان و ارزان هستند چونکه بیت کوین ها به هیچ کشوری وابسته نیستند و جهانی می باشند.

آینده ی بیت کوین :

باتوجه به افزایش های ارزشی بیت کوین انتظار می رود که Bitcoin آینده ی خوبی در بازارهای ارزی جهانی داشته باشد چون تعداد Bitcoin های دنیا محدود است و این محدودیت باعث افزایش تقاضا می شود  و این بازار رو به رشد Bitcoin در بازارهای ارز جهانی را مشمول می شود.

1 دیدگاه

  1. چه خوب خیلی خوبه که یه جور پول مجازی برای خرید های اینترنتی داشته باشی البته اگه بشه باهاش همه چی خرید

ارسال پاسخ