اینترنتسئومیم تک 20

مطالب کپی : مراقب پولتیک زدن هاتون باشید !!!

مطالب کپی : مراقب پولتیک زدن هاتون باشید !!!

استفاده از مطالب کپی :

الگوریتم پاندا

گاها براتون پیش اومده که از یه سایتی مطالب رو کپی می‌کنید و با یکم تغییر توی فعل و فاعل اونو توی سایت خودتون میزارید یا اینکه مطالب یه سایت خارجی رو کپی می‌کنید و توی غول جادوی ترجمه یعنی Google Translate اونو ترجمه می‌کنید و خیلی خوشحال از اینکه مطلب جدید  و بروزترینش رو گذاشتید توی سایتتون و گوگل سایت شما رو به عنوان بروز ترین سایت به کاربرای دیگه معرفی کنه …

باید بگم به لطف الگوریتم پاندا چنین امری میسر نیست و تمام مقاله های شما توسط این خرس خوشگل تنبل خونده میشن و اگر 25 درصد مقالتون  شباهت داشته به مقالات دیگه اون مطلب رو همون جا بلاک میکنه و حتی به خودش زحمت نمیده تا آخر اون مطلب رو ادامه بده پس باید دقت داشته باشید که مطالبتون رو کپی نکنید و تا جایی که میتونید اطلاعات خودتون رو افزایش بدید و با دانش خودتون مقاله بنویسید.

 

بررسی مقالات و مطالب سایت :

در ادامه 2 تا سایت بهتون معرفی میکنم برای بررسی مقالات سایت خودتون تا اطلاعاتی مانند (تعداد کلمات، تعداد لینک ها و …) بدست بیارد تا با استفاده از آنها مقالات رو بهبود بدید و رشد کنید.

و سایت دیگه که معرفی میکنم  برای پیدا کردن سایت هاییه که مطالب سایت شما رو کپی میکنن و محتوایی مانند سایت شما دارند.

✅سایت یک :
سایت لاینر می باشد که تا 250 صفحه سایت شما را در پلن رایگان بررسی میکند و اطلاعاتی مانند :

1- میانگین تعداد کلمات مطالب شما
2- تعداد لینک های داخلی در هر صفحه
3- نسبت محتوا به کد اچ تی ام ل (⁣Text to HTML Ratio)
را نمایش می دهد.

✅سایت دوم :
کپی اسکیپ برای جلوگیری از انتشار محتواهای دیگر سایت ها در سایت شما می باشد با هدف کمک به جلوگیری از سرقت ادبی یا همان ⁣Plagiarism ایجاد شد،آدرس سایت خودتان را وارد کنید تا مشاهده کنید کدام سایت ها مطالب سایت شما را کپی می کنند.

لینک خارجی را با دقت انتخاب کنید :

در لینک دادن به منابع خارجی در متن دقت کنید ، ممکنه گوگل موضوع متن شما را اشتباه فرض کند.

ممکنه سوال بپرسید خب ما در تایتل ها و تگ ها که سیگنال مهم تری هستند کلمات کلیدی گذاشتیم گوگل می‌فهمه موضوع مطلب ما در مورد چه موضوعی است. حق با شما است اما در سئو هر چه بیشتر اصولی جلو بریم بهتر خواهد بود .

در مثالی که زده سایت هاب اسپات میگه ممکنه از یک صفحه ای که در مورد ماشین ها در آن نوشته شده است لینک بدهیم به یک پیج مربوط به فیلم ماشین ها و گوگل فکر کنه متن شما بیشتر در مورد «انیمیشن ماشین ها» است تا در مورد خود ماشین . نتیجه ای که در عمل گرفتیم صفحه مربوط به یک برند ماشین مانند مزدا را به سایت رسمی مزدا لینک بدیم نه ویکی پدیا و منابع دیگر.

Google may use the content of the pages you link to as a relevancy signal. For example, if you have a page about cars that links to movie-related pages, this may tell Google that your page is about the movie Cars, not the automobile.

 

مطلب مرتبط :

نکات سئو : بررسی نکات کاربردی و مهم سئو

1 دیدگاه

  1. معمولا یک مقاله خوب باید از چند حرف و یا کلمه تشکیل شده باشه و یا اصلا بیشتر کردن این موارد بهبودی به کار میبخشه وقتی این الگوریتم درحال بررسی مقاله هست؟؟

ارسال پاسخ