درباره ما

نگاهی به خدمات ما

انجام پروژه هاي مبتني بر IOT و هوشمند سازي

طراحي وبسايت مبتني بر وردپرس

طراحي اپليكيشن اندرويد مبتني بر وبسايت وردپرس

طراحي اپليكيشن ios مبتني بر وبسايت وردپرس

طراحي سرور اختصاصي براي توليد محتوا و مديريت اپليكيشن اندرويد

طراحي سرور اختصاصي براي توليد محتوا و مديريت اپليكيشن ios

سئو وبسايت

طراحي اپ اختصاصي ios

برنامه نويسي سمت سرور

طراحي اپ اختصاصي اندرويد

طراحي و پياده سازي شبكه هاي Lan و wan

ديجيتال ماركتينگ و كانتنت ماركتينگ

طراحي ساختارهاي امنيتي براي شبكه و زيرساخت

برنامه نويسي سمت كلاينت ( ويندوز، لينوكس )

آشنایی با ما

شرکت فناوران ایده کاوان مهستان که تحت عنوان “میم تک” شناخته می شود، از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با فناوری اطلاعات آغاز نمود. فعالیت های این مجموعه بر چهار بخش اصلی برنامه نویسی، شبکه و امنیت، اینترنت اشیا، آموزش و تولید محتوا دسته بندی می گردد.

  • تلاش کردیم تا فضای بهتری را برای تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات بین متخصصین فارسی زبان حوزه ی آی تی فراهم آوریم. تا به امروز برای این هدف سخت جنگیدیم و دلسرد نشدیم. ما تلاش خواهیم کرد فضای ارتباطی و کاری آی تی را به فضایی جذاب تر مبدل سازیم. در روزهایی که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است، ما فرصت ایستادن و مکث کردن را نخواهیم داشت و در کنار هم دانش و تجربیاتمان را به اشتراک خواهیم گذاشت .

  • رسالت میم تک انتشار محتوا و انتقال تجربیات بین متخصصین حوزه ی آی تی می باشد. ما تلاش خواهیم کرد که فضای بهتری را برای تبادل اطلاعات و اتقال تجربیات بین متخصصین فارسی زبان حوزه ی آی تی فراهم آوریم

  • یکی از اهدافی که همیشه در پی آن بوده ایم تولید محتوا بوده است. رسانه ی میم تک تحت هیچ شرایظی مقالات کپی شده را منتشر نخواهد کرد و تمامی مقالات منتشر شده در این وبسایت و مجله، نوشته شده توسط نویسندگان میم تک می باشد.

  • رسانه ی میم تک تلاش می کند محیطی بهتر و مناسب تر برای تبادل نظر و بحث بین متخصصان آی تی فراهم آورد.