معرفی 3 نرم افزار عکاسی پرکاربرد و محبوب برای تلفن همراه

معرفی 3 نرم افزار عکاسی پرکاربرد و محبوب برای تلفن همراه

معرفی نرم افزار های عکاسی :

در سال های اخیر با پیشرفت تلفن های همراه و افزایش دقت و کیفت دوربین های آن ها، می توان گفت که تقریبا تلفن های همراه جای دوربین های عکاسی گران قیمت را برای عکاسی و فیلم برداری گرفته اند، البته که برای کارهای حرفه ای همچنان از دوربین های حرفه ای که برای این کار تهیه شده اند استفاده می شود. شرکت های تکنولوژی هم از این قضیه بی اطلاع نبوده اند و هر کدام نرم افزار ها و اپلیکشین های مختلفی را برای عکاسی و فیلم برداری با قابلیت های منحصر به فرد ارائه کرده اند تا هم کیفیت و سهولت کار را برای کاربران آسان کنند و هم خود از این بازار بهره ای ببرند.

ما هم در این مقاله قصد داریم تا 3 تا از بهترین نرم افزار های عکاسی موجود در دنیا به شما معرفی کنیم.

نرم افزار Open camera :

این برنامه یکی از نرم افزار های معروف و کاملا شناخته شده عکاسی و فیلم برداری در گوشی های هوشمند است و برنامه بسیاری کاربردی برای این کار ها است. از قابلیت های این برنامه می توان پشتیبانی از میکروفن های خارجی برای ضبط صدا، تنظیم نور، تایمر ثبت تصویر و HDR است و البته Open Camera قالبیت عکس برداری از راه دور را با استفاده از صدا را دارد. به عنوان مثال شما می توانید با یک صدای خاص مانند صوت هر چیزی دیگر توسط این برنامه از راه دور عکاسی کنید و خودتان هم در عکس حضور داشته باشید و دیگر نیاز نیست پشت گوشی قرار بگیرید.

هم چنین از امکانات دیگر آن می توان به بهینه سازی رابط کاربری گرافیکی برای کاربران چپ یا راست دست اشاره کرد.

این برنامه در play Store امتیاز بالایی دارد که نشان می دهد برنامه قابل اطمینانی است.

Open Camera کاملا رایگان می باشد.

open-camera
open-camera

نرم افزار Cymera :

این برنامه را می توان به جرات یکی از معروف ترین و آشنا ترین برنامه عکاسی دانست.

Cymera در سال 2018 بیش از 300 میلیون بار توسط کاربران Android و IOS دانلود شده است که همین خود نشان می دهد Cymera چه برنامه قدرتمندی است. از قابلیت های این برنامه می توان به جلوه‌های ویژه، افکت ها و همچنین استیکر های متنوع اشاره کرد و همچنین می توان برخی تغییرات جزئی در چهره شخص مانند برداشتن بخشی از صورت انجام داد. شما می توانید از Cymera به عنوان یک برانامه Edit عکس هم استفاده کنید که همین مسئله Cymera را تبدیل به یک برنامه چند کاره می کند. داشتن رابط کاربری ساده از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد.

 برنامه Cymera مانند برنامه قبلی امتیاز بالای در play store دارد و البته نسخه اصلی آن رایگان است است.

اما برای دسترسی به یک سری قابلیت های این برنامه باید هزینه اندکی پرداخت کنید.

cymera
cymera

 

نرم افزار Camera FV-5 :

Camera FV-5 مانند دو برنامه قبل کاملا شناخته شده و معروف نیست ولی یکی از برنامه های خوب در زمینه ی عکاسی و فیلم برداری گوشی های هوشمند است. از نقطه قوت های این برنامه می توان یه داشتن تمامی ویژیگی های DSLR مانند کنترل دستی شاتر، تنظیم اندازه نور، ISO و ویژیگی های دیگر آن شاره کرد. این برنامه بیشتر در بین افرادی که علاقه به تنظیم دستی عکس های خود دارند محبوب است.

Camera FV-5 از اکثر زبان ها و فرمت های عکاسی پشتیبانی می کند.

امتیاز این برنامه در paly store 4.0 است که یک امتیاز نسبتا خوب به حساب می آید.

قسمتی از Camera FV-5 رایگان است اما نسخه حرفه ای این برنامه پولی می باشد.

camera-fv5-5
camera-fv5-5