4 پاسخ

 1. بنده از سایت جوان الکترونیک خرید کرده ام و راضی بوده ام ممنون بابت ارجاع خوبتون.

 2. خرید قطعات الکترونیکی می‌تواند به رشد و توسعه دانش فناوری کمک کند. این قطعات لازم برای ساخت و تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی هستند. با تهیه قطعات اورجینال و باکیفیت، می‌توان عمر دستگاه‌های الکترونیکی را افزایش داد و از تعمیرات مکرر جلوگیری کرد.من هم می خوام چند محصول خوب دیگه معرفی کنم:
  قطعات الکترونیکی

 3. خرید قطعات الکترونیکی می‌تواند مسیری جالب و آموزنده باشد. بهتر است برای خرید قطعات الکترونیکی، از فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های اعتمادی استفاده کنید و با توجه به نیاز خود، مناسب‌ترین قطعات را انتخاب کنید. همچنین، برای پیدا کردن بهترین قیمت‌ها، قیمتها را در مکانهای مختلف مقایسه کنید.چند محصول خوب دیگر هم معرفی میکنم:
  قطعات الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الکترونیک

معرفی برترین سایت های ایرانی برای خرید تجهیزات الکترونیکی

مقدمه :

سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی از بخش های مهم در حوزه الکترونیک محسوب می شوند. اکثر افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند معمولا این سایت ها را برای خرید لوازم خود انتخاب می کنند. یکی از دلایل مهم این کار ارزان تر بودن قیمت تجهیزات در سایت ها نسبت به فروشگاه ها می باشد. اما دلیل دیگر، تنوع بیشتر تجهیزات و توضیحات کامل در مورد آن ها در سایت های تجهیزات الکترونیکی است. معمولا افراد با تجربه و حرفه ای نیز بیشتر اقدام به خرید از سایت می کنند.

برترین سایت های ایرانی برای خرید تجهیزات و قطعات الکترونیکی :

از برترین سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی در ایران می توان سایت های زیر را نام برد.

 • آفتاب رایانه
 • کویر الکترونیک
 • روبو کیو
 • eca
 • جوان الکترونیک

این 5 سایت از برترین سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی در ایران می باشند.

در تمام این سایت های شما می توانید تمام قطعات ریز الکترونیکی مانند خازن، دیود و ماژول ها و برد های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی

 

خرید ماژول و برد

از برد های الکترونیکی می توان به برد رزبری پای که به عنوان یک مینی کامپیوتر است و برد آردوینو نام برد. از ماژول ها هم می توان به ماژول سنسور فشار نام برد. ماژول ها در واقع برد های آماده ای هستند که می توانید از آن ها در برد های دیگر استفاده کرد.

سایت های آفتاب رایانه (https://aftabrayaneh.com) و کویر الکترونیک (https://kavirelectronic.ir) بیشتر برای خرید ماژول ها و برد ها مناسب می باشند.

شما در این سایت ها می توانید برد ها و ماژول های بسیار خوبی برای کار های خود پیدا کنید. اما برای خرید سایر تجهیزات الکترونیکی هم می توانید از آن ها استفاده کنید.

سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی

 

خرید قطعات ریز الکترونیکی

بیشتر افرادی که برد های مورد نیازشان را خود طراحی می کنند نیاز دارند قطعاتی مانند خازن، دیود، مقاومت و … خریداری کنند.

سایت های روبیو کیو (https://roboeq.ir)، جوان الکترونیک (http://www.javanelec.com) و سایت ای سی یو (https://www.eca.ir) برای خرید قطعات ریز الکترونیکی مناسب تر نسبت به دیگر سایت ها می باشند. سایت ecu یکی از قدیمی ترین سایت های موجود برای خرید تجهیزات الکترونیکی می باشد. اما سایت جوان الکترونیک را می توان به عنوان بهترین و کامل ترین سایت در این حوزه نام برد. تنها مشکل و یا سختی که این سایت برای کاربران دارد این است که جستجوی قطعات برای آن ها کمی دشوار می باشد و نیاز به تجربه دارد. اما در نهایت می توان این سایت را به عنوان بهترین سایت برای خرید قطعات ریز الکترونیکی نام برد.

سایت های خرید تجهیزات الکترونیکی