معرفی بازی : گوست ریکان سرزمین‌های وحشی - Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands – یک بازی جهان باز مهیج

معرفی بازی Ghost Recon Wildlands:

بازی Ghost Recon Wildlands ( گوست ریکان سرزمین های وحشی ) یک بازی Open World یا جهان باز است که در 7 مارس 2017 توسط شرکت بزرگ بازی سازی Ubisoft برای پلتفریم های PC, PS4 و Xbox1 عرضه شده است. بازی های open world طرفداران خودش را داراست, شرکت Ubisoft در گذشته هم با عرضه بازی هایی ماننده Assassins Creed سابقه خوبی در تولید این سبک بازی ها دارد.

بازی Ghost Recon Wildland اولین بازی Open Word در سری بازی های Ghost Recon است.

معرفی بازی : گوست ریکان سرزمین‌های وحشی - Ghost Recon Wildlands

داستان بازی Ghost Recon Wildlands :

این بار داستان بازی در کشور بولیوی در آمریکای جنوبی دنبال میشود, جایی که سانتابلانکا, بزرگترین کارتل و تولیدکننده مواد مخدر در بولیوی درحال بدست گرفتن و به اشوب کشیدن کشور است. محدوده فعالیت های سانتابلانکا تنها در بولیوی خلاصه نمیشود, و این کارتل تبدیل به یکی از قطب های مواد مخدر جهان شده است. در همین زمان یک مامور CIA در کشور بولیوی به دست این کارتل افتاده,شکنجه ونهایتا کشته میشود. این اتفاقات باعث میشود که ایالات متحده 4 نفر از زبده ترین نیروهای خود را برای از بین بردن سانتابلانکا و جلوگیری از تبدیل شدن کشور بولیوی به یک کشور پر از هرج و مرج به آنجا اعزام کند.

شما کنترل یکی از این افراد نیرو های Ghost را بر عهده دارید که وظیفه شما از بین بردن سانتابلانکا ور برگرداندن آرامش به بولیوی است.

شما برای انجام ماموریت ها میتوانید از بازجویی, جاسوسی و یا خرابکاری استفاده کنید.

 گرافیک بازی Ghost Recon Wildlands:

Ghost Recon Wildlands از گرافیک فوق العاده ای برخوردار است. به طوریکه سازندگان بازی برای درک بهتر هر چه عالی تر جلوه دادن محیط بازی افرادی را به بولیوی فرستاده اند. شما برای اجرای روان بازی حداقل به یک کارت گرافیک Geforce GTX 660 با 2 گیگابایت حافظه و 6 گیگابایت حافظه رم و حداقل یک CPU 4 هسته ای نیازمندید. جالب است بدانید بازی Ghost Recon Wildlands پرفروشترین بازی ماه مارس امریکا و همینطور محبوبترین بازی این ماه در امریکا و اروپا را به خود اختصاص داده است.

در پایان امیدوارم از انجام این بازی لذت ببرید.